Mirka – baletnica

Wszystko zaczęło się od niewinnego zapalenia ucha. Później rodzina zauważyła, że Mira coraz więcej śpi, nawet w ciągu dnia. Do tego doszło zmęczenie, brak apetytu i ból nóg. Mirka przez rok leczyła się na oddziale onkologii dziecięcej obecnego Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie, a kolejny rok upłynął na chemioterapii w domu.
Od sierpnia 2015 roku cieszy się zdrowiem i w pełni korzysta z uroków życia: jeździ na rowerze, wędruje po górach, uwielbia pływać, ale przede wszystkim kocha balet! Taniec stał się największą pasją Mirki i wiernym towarzyszem życia. Po prostu nie lubi się nudzić i znajduje na nudę wiele sposobów.

X

Mirka – baletnica

Wszystko zaczęło się od niewinnego zapalenia ucha. Później rodzina zauważyła, że Mira coraz więcej śpi, nawet w ciągu dnia. Doszło zmęczenie, brak apetytu i bóle nóg. Mirka przez rok leczyła się na oddziale onkologii dziecięcej obecnego Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie, a podczas kolejnych dwunastu miesięcy przyjmowała chemioterapię w domu.

Od sierpnia 2015 roku cieszy się zdrowiem i w pełni korzysta z uroków życia: jeździ na rowerze, wędruje po górach, uwielbia pływać, ale przede wszystkim kocha balet! Taniec stał się największą pasją Mirki i wiernym towarzyszem jej życia. Dziewczynka po prostu nie lubi się nudzić i znajduje na nudę wiele sposobów 😉